Praga jest jednym z najpiękniejszych miast europejskich, nic więc dziwnego, że każdego roku odwiedzają ją miliony zagranicznych turystów. Wielu z nich przyjeżdża do Czech z sąsiednich krajów europejskich samochodem i potrzebuje miejsca parkingowego w mieście.
Oczywiście nie chodzi tylko o turystów. Na problem parkowania znaczący wpływ mają również mieszkańcy, którzy mieszkają w Pradze, pracują lub dojeżdżają tu codziennie. Strefy parkingowe są pełne, garaże zajęte, a wolne miejsce często trzeba szukać przez dziesiątki minut. Skutkiem tego jest stres, niepotrzebnie przejechane kilometry i wysokie opłaty.
MR.PARKIT jest po to, aby zaoszczędzić Ci nerwów i pieniędzy podczas poszukiwania wolnego miejsca parkingowego. Rezerwacji można dokonać z wyprzedzeniem na stronie internetowej lub w aplikacji, dzięki czemu bez obaw zaparkujesz nawet w centrum Pragi.